کلینیک محمدی
خدمات تخصصی کاشت مو و ابرو
سوالات متداول

کاشت ابرو برای آقایان

خانم داداشی
1 سال پیش
خواندن 5 دقیقه
21 بازدید
خانه » وبلاگ » عمومی » کاشت ابرو برای آقایان

کاشت ابرو در سال های اخیر بسیار متداول شده است. این عمل نه تنها برای خانم ها بلکه برای آقایان نیز مورد پسند واقع شده است. ابرو ها عضو مهمی در صورت هستند. چنانچه ابرو کم پشت باشد، زیبایی چهره فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل کاشت ابرو مورد توجه قرار گرفته است.

کاشت ابرو برای آقایان

هزینه کاشت ابرو برای آقایان

هزینه های مربوط به این عمل زیبایی برای آقایان و خانم ها چندان متفاوت نیست. در واقع آن چیزی که هزینه ها را متغیر می سازد، ابرو ها و میزان کاشت آن ها می باشد. برای ابرو های بسیار کم پشت و یا خالی، بدیهی است که انرژی بیشتری صرف شود. به همین دلیل هزینه های آن ها نیز بیشتر است. اما برای ابرو هایی که میزان کمتری مو برای کاشت نیاز دارند، هزینه ها نیز بیشتر است. این تفاوت در واقع به دو علت است. یعنی هر چه ابرو ها کمتر باشد، در دو مرحله نیاز به کار بیشتر دارد. مرحله اول که جداسازی موهای سر می باشد. مرحله دوم جای گذاری آن ها در ابرو هاست.

هر دوی این مرحله ها نیاز به ظرافت و دقت بسیار بالایی دارد. به همین جهت زمان بیشتری نیز صرف خود می کند. موهای سر باید کاملا با دقت با پیاز مو ها جدا شوند. چرا که پیاز موها موجب رشد آن ها خواهند شد. تا این به جای امر متوجه شده اید که کاشت ابرو با موهای خود شما انجام می شود. یعنی موهایی از بدن شما، در ابرو های شما جایگزین می شوند. حال اگر بدن و یا سر شما موهایی مناسب کاشت نداشته باشند، از بانک مو آن را تامین می کنند. لازم به ذکر است جدیدترین روش کاشت ابرو امروزه در بسیاری از کلینیک ها اجرا می‌شود که ممکن است باعث تفاوت در هزینه کاشت ابروبرای آقاین و یا بانوان گردد.

هزینه کاشت ابرو برای آقایان

کاشت ابرو آقایان در تهران

کاشت ابرو در اکثر شهرها انجام می شود. اما در تهران این عمل بیش از شهرهای دیگر می باشد. به همین جهت در تهران میزان موفقیت کاشت ابرو بیش از دیگر شهرهاست. تهران کلینیک های بسیاری دارد. هر کدام از این کلینیک ها توسط متخصصین مجرب اداره می شوند. هر کدام از پزشک ها دارای تخصصی در یک زمینه به خصوص هستند. بعضی از کلینیک ها نیز تنها یک عمل زیبایی را با چندین پزشک در آن زمینه انجام می دهند. همان طور که می دانید انجام عمل های زیبایی نیاز به متخصصی بسیار حاذق دارد. تنها در این صورت می توان عملی موفق را پشت سر گذاشت. اما چگونه می شود، پزشکی مناسب را پیدا کرد؟ در ادامه این مقاله تخصصی و زیبایی راه های یافتن پزشک زیبایی مناسب را به شما ارائه می دهیم.

بیمه های درمانی در اکثر مواقع هزینه های عمل هایی مانند کاشت ابرو را تقبل نمی کنند. چرا که این گونه اعمال از عمل های زیبایی محسوب می شوند. بیمه های درمانی تنها، هزینه های مربوط به درمان های ضروری را، آن هم درصدی از هزینه ها را پرداخت می کنند. اما کاشت ابروبرای آقایان یا خانم ها بعید است که از عمل های ضروری بیمه ها محسوب شود. اما برای اطلاعات دقیق از صحت این امر باید با شرکت بیمه درمانی خود تماس بگیرید. بیمه ها شرایط متفاوتی دارند. ممکن است بیمه شما تا حدودی از هزینه ها را تقبل کند.

بهترین کلینیک کاشت ابرو برای آقایان

افراد بسیاری برای پیدا کردن پزشک مناسب زمان زیادی را صرف می کنند. اما چندین راه برای تشخیص پزشک مناسب وجود دارد. یکی از آن راه ها، جست و جو در سایت های پزشکی می باشد. سایت های متعددی انواع پزشک ها را معرف می کنند. این پزشک ها در تمامی زمینه ها فعالیت دارند. به راحتی می توان با دیدن نظرات کاربران پزشک مناسب را انتخاب کرد.

راه بعدی دیدن و مشاهده اعمال و تجربیات پزشک است. زمانی که فردی برای یک عمل زیبایی و یا کاشت ابرو اقدام می کند، می تواند با بررسی تجربیات دیگران، از صحت موفقیت آن عمل مطلع شود. در واقع بسیاری از پزشک ها، در جلسات مشاوره خود، نمونه ای از کار های سابق را به نمایش می گذارند. این نمونه ها با عکس ها و یا فیلم هایی برای افراد حاضر می گردند.

راه بعدی نیز جست و جو در فضای مجازی است. فضای مجازی هم یک روش بسیار راحت و فراگیر می باشد. غالبا تمامی کسب و کار ها علی الخصوص کار های پزشکی، در فضای مجازی فعالیت دارند. در آن جا تمامی توضیحات با نکات مهم گفته می شود.

روش بعدی پرس و جو از اطرافیان می باشد. ممکن است آن چیزی که به دنبالش هستید در اطراف شما باشد. برای مثال فرض کنید به دنبال پزشکی مناسب برای کاشت ابرو هستید. ممکن است فردی در اطراف شما این عمل را انجام داده باشد. به همین دلیل با یک سوال ساده شما نیز به همان پزشک معرفی می شوید.

هزینه کاشت ابرو، تهران، هزینه کاشت ابرو برای آقایان

کلینیک زیبایی محمدی به عنوان یکی از بهترین مراکز کاشت ابرو در تهران مفتخر است تا برترین خدمات را در حوزه کاشت مو و ابرو برای آقایان ارائه نماید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

مقالات مرتبط
دیدگاه‌ها
افزودن دیدگاه