کلینیک محمدی
خدمات تخصصی کاشت مو و ابرو
سوالات متداول

کاشت ابرو در شمال تهران جردن

خانم داداشی
1 سال پیش
خواندن 5 دقیقه
20 بازدید
خانه » وبلاگ » وبلاگ کاشت ابرو » کاشت ابرو در شمال تهران جردن

کاشت ابرو در تهران ، شمال تهران ، جردن

کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی و درمانی است که در سال های اخیر بسیار رواج یافته است. افراد بسیاری به دلیل کم پشت بودن موهای ابرو با این عمل صورت خود را زیبا تر می کنند. کاشت ابرو عملی بسیار حساس و ظریف می باشد. به همین علت باید برای انجام این کار، پزشکی حاذق را انتخاب کنید. در این مقاله تخصصی به توضیحاتی کلی درباره کاشت ابرو در تهران می پردازیم.

کاشت ابرو در تهران، شمال تهران، جردن

کاشت ابرو چیست و روش کاشت ابرو در شمال تهران به چه صورت است؟

کاشت ابرو عملی برای بازسازی ابرو ها می باشد. این عمل با دریافت پیاز های موی فرد صورت می گیرد. به این صورت که از موهای سر فرد، تار های مو با پیاز آن، جدا می شود و سپس با ظرافت بسیار زیاد در ابرو ها کاشته می شود. این عمل به علت طبیعی بودن موها، که موهای خود افراد می باشد، بسیار طبیعی جلوه می کند. افراد زیادی گمان می کنند موهای سر برای ابرو ها بسیار ضخیم هستند. اما این امر پس از مدتی که ابرو ها به رشد طبیعی خود برسند از بین می رود. در واقع پیاز های مو تبدیل به موهای ابرو شده و ضخامت آن ها طبیعی تر می شود. برخی نیز گمان می کنند پس از جدا شدن موهای سر، آن ناحیه از سر خالی می ماند. این طور نیست.

همان گونه که موهای ریخته شده دوباره رشد می کنند، این ناحیه نیز رشد خواهد کرد. اما زخم های سر برای مدتی باقی خواهند ماند که با ریختن موها بر روی آن ناحیه، زخم ها کاملا پوشش داده می شوند.

کاشت ابرو دردناک است؟

با توجه به روش های جدید که در کلینیک محمدی جهت کاشت ابرو در شمال تهران انجام می شود این درد به حداقل رسیده است.

همان طور که می دانید تمامی عمل های زیبایی تا حدودی دردناک هستند. این میزان از درد ها، به نسبت عمقی که پوست و ماهیچه ها را درگیر می کند متغیر است. برای مثال بوتاکس درد چندانی ندارد. اما کاشت ابرو به علت عمقی بودن ممکن است احساس گز گز در فرد به وجود بیاورد. البته پزشک های زیبایی برای کاهش درد افراد و همچنین تمرکز بیشتر خود بر روی کار، میزان زیادی بی حسی موضعی تزریق می کنند. این بی حسی ها تقریبا میزان درد را به صفر می رساند. اما طبیعی است که انجام یک عمل زیبایی درد هم داشته باشد. برای برخی افراد بی حسی ها درد را به صفر رسانده و برای برخی تا حدودی احساس گز گز به همراه خواهد داشت.

دوام کاشت ابرو در جردن کلینیک زیبایی محمدی

کاشت ابرو یک عمل زیبایی دائمی است. همان طور که موهای طبیعی شما رشد و ریزش می کند، کاشت ابرو هم با این مراحل همراه است. پس از انجام کاشت ابرو برای مدت بسیار کوتاهی چند تار ابرو دچار ریزش می شود. اما پس از آن دوباره رشد کرده و به حالت اولیه باز می گردد. کاشت ابرو عملی است که با یک بار انجام آن، دیگر نیازی به ترمیم همیشگی نیست.

دکتر کاشت ابرو

پزشک های زیبایی غالبا عمل کاشت ابرو را انجام می دهند. چرا که این عمل بسیار پر طرفدار بوده و برای تبلیغات کار دکتر زیبایی بسیار موثر است. اما تعداد دکتر هایی که در این عمل بسیار حاذق هستند اندک است. این عمل علاوه بر ظرافت، نیازمند دانش کافی می باشد. همچنین تجربه نیز در موفقیت این عمل بسیار موثر است. به همین علت برای انجام کاشت ابرو باید پزشک زیبایی مناسبی را انتخاب کنید.

کاشت ابرو ضرر دارد؟

به باور برخی، کاشت ابرو عملی مضر می باشد. اما هیچ دلیلی مبنی بر مضر بودن این عمل زیبایی نیست. چرا که موهای گر‌فته شد‌ه و جایگزین شد‌ه، از موهای طبیعی افراد می باشد. موهای سر فرد، به موهای بالای چشم ها منتقل شد‌ه است. این عمل با تکیه بر دانش پزشکی انجام می شود به این صورت که اگر موهای کاشت شده از موهای غیر طبیعی و الیاف باشد، بدیهی است که مضر باشد اما اگر مو های ابرو از موهای سر گرفته شود، نه تنها مضر نیست بلکه فوایدی هم دارد. علاوه بر زیبا شدن چهره فرد، رشد موها نیز به علت افزایش پیاز مو سرعت می یابد.

کاشت ابرو در جردن ضرر دارد؟

هزینه کاشت ابرو در شمال تهران

قیمت کاشت ابرو و تمامی عمل های زیبایی، با توجه به روش های قابل استفاده و تخصص پزشک در این زمینه متغیر است. بنا بر این، هزینه های عمل های زیبایی چندان نرخ ثابتی ندارد. به همین علت نمی توانیم هزینه ای یکسان را به عنوان الگوی قیمتی بیان کنیم.

کاشت ابرو در تهران، شمال تهران، جردن

پزشک کاشت ابرو در تهران، شمال تهران، جردن

یکی از مهم ترین راه ها برای پیدا کردن پزشک زیبایی مناسب، مشاهده نمونه های کاری اوست همچنین شما می توانید با افرادی که قبلا توسط همان پزشک کاشت ابرو انجام داده اند صحبت کنید. این از بهترین راه ها برای کشف مهارت یک پزشک است. با مشاهده سوابق او در فضای مجازی و یا افراد به راحتی می توان این را تشخیص داد.

همچنین یک پزشک زیبایی با اخلاق حرفه ای مناسب، پس از دیدن افراد، به آن ها می گوید که کاندیدای مناسبی برای این عمل هستند یا خیر. برخی از افراد نیازی به کاشت ابرو و یا دیگر عمل های زیبایی ندارند. در این مواقع پزشک زیبایی با تشخیص درست و راهنمایی مناسب، فرد را آگاه می کند.

پزشک زیبایی باید در یک جلسه مشاوره تمامی نکات مهم در این عمل زیبایی را به افراد گوشزد کند. در این صورت افراد با آگاهی کامل خود به انجام این کار تصمیم می گیرند.

کاشت ابروی طبیعی در تهران

کاشت ابرو عملی است که در ابتدای امر برای چند روز چندان طبیعی جلوه نمی کند. اما این تنها برای چند روز است. پس از مدت کوتاهی ابروها به حالت طبیعی فرم می گیرند. مانند هر عمل زیبایی دیگر، کاشت ابرو نیز نیازمند فرصت و زمان می باشد. پس از گذشت چند روز ابرو ها به حالت طبیعی در آمده و رشد می کنند. امکان رنگ نیز برای آن ها فراهم خواهد بود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

مقالات مرتبط
دیدگاه‌ها
افزودن دیدگاه