کلینیک محمدی
خدمات تخصصی کاشت مو و ابرو
سوالات متداول

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

خانم داداشی
1 سال پیش
خواندن 5 دقیقه
19 بازدید
خانه » وبلاگ » عمومی » بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو در تهران

در میان عمل‌های زیبایی کاشت ابروطرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این عمل بسیار حساس و دقیق بوده به همین علت نیازمند پزشکی با دانش و تجربه کافی می باشد. بسیاری از افراد گمان می کنند عملی موقت است. اما حقیقت این نیست. همان طور که از نامش پیداست یک عمل کاشت می باشد. در واقع با این عمل ابرو ها برای همیشه دارای پیاز های مو شده و رشد می کنند.

اما باتوجه به حساس بودن آن بسیار اهمیت دارد که توسط چه کسی و در چه محیطی صورت گیرد. به همین خاطر در این مقاله به معرفی بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران خواهیم پرداخت.

کلینیک کاشت ابرو در تهران

کلینیک کاشت ابرو در شمال تهران

کلینیک های کاشت ابرو رو به افزایش هستند. این به معنای بهترین بودن همگی آن ها نیست. بدیهی است که این عمل غیر از اینکه یک عمل زیبایی است، یک عمل پزشکی و حساس می باشد. بنا براین نیازمند مهارت بسیار بالایی در عمل است. اما امروزه در کلینیک های بسیاری صورت می گیرد. بهترین کلینیک ها در انجام این کار، کلینیک هایی هستند که پیش از اقدام به کاشت، فرد را معاینه کرده و پس از بررسی های لازم، کاشت را انجام دهند. در واقع برای تمامی عمل های زیبایی جلسات مشاوره الزامی است. در این جلسات پزشک متخصص با ارائه اطلاعاتی کلی و بررسی وضعیت سلامت فرد، به این عمل اقدام می کند.

کاشت مو و ابرو در شهرهای بسیاری انجام می شود. اما همان طور که می دانید، در تهران به علت بالا بودن جمعیت پزشک ها و متخصصین بیشتری در هر زمینه ای حضور دارند. به همین دلیل بهترین متخصصین نیز در تهران حضور دارند. مراکز درمانی و معتبر چندان زیاد نیستند. اما آن تعداد از مراکز درمانی و زیبایی معتبر، با حضور پزشک هایی حاذق اداره می شوند.

همان طور که می دانید انجام هر عمل زیبایی به نسبت موقعیت آن هزینه های متفاوتی هم دارد. در بسیاری از موارد هم، این تغییر مکانی در کیفیت و نتیجه کار هم موثر است. البته این امر کاملا نسبی می باشد. ممکن است در موقعیت های متفاوت کارایی و کیفیتی مطلوب حاصل شود. اما در اکثر مواقع کلینیک هایی که در موقعیت های بهتری قرار دارند، نتیجه بهتری را به ارمغان می آورند. کاشت ابرو هم در سال های اخیر فراگیر شد. در سال های پیش تر، تنها در کلینیک های اندکی در شمال تهران انجام می شد.

هزینه کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو هم مانند عمل های زیبایی دیگر، قیمت ثابتی ندارد. در واقع عمل های زیبایی از یک تعرفه خاص و ثابت پیروی نمی کنند. به همین جهت هزینه های این گونه عمل ها در کلینیک های مختلف، متغیر است. برای مثال کلینیک های زیبایی که در موقعیت های مکانی بالاتر و یا دسترسی بهتر قرار دارند، هزینه های متفاوتی از کلینیک هایی با دسترسی محدود دارند. اما به طور کلی هزینه های کاشت ابرو تنها با معاینه فرد و زمانی که برای درمان می گیرد قابل بیان است. برخی ابرو های بسیار کم پشتی دارند. برخی نیز دچار ریزش صد در صدی ابرو می شوند. بدیهی است که هر کدام از این ها برای درمان زمان و انرژی متفاوتی را طلب می کنند. پس هزینه های دریافتی نیز متفاوت خواهد بود.

کلینیک های کاشت ابرو، مراکز زیبایی هستند و این عمل نیز یک عمل زیبایی است. به همین دلیل در مراکز درمانی انجام نمی شود. همان طور بیمه های درمانی نیز برای این منظور هزینه ای را تقبل نمی کنند. بنابراین تمام هزینه های این عمل بر عهده شخص می باشد. پزشک زیبایی به علت دانش کافی درباره تناسبات چهره، به راحتی می تواند میزان را مشخص کند. در واقع او با آگاهی لازم درباره اینکه کدام فرد به چه میزان کاشت نیاز دارد، طراحی چهره را انجام می دهد. همچنین ابرو ها با تناسب چشم ها و فرم صورت ارتباط مستقیمی دارند. پزشک زیبایی بر اساس فرم صورت و چشم ها، این عمل را انجام می‌دهد. به همین علت، در کلینیک های زیبایی انجام کاشت ابرو بسیار معقول می باشد.

کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو طبیعی در تهران

در ابتدای امر برای چند روز چندان طبیعی جلوه نمی کند. اما این تنها برای چند روز است. پس از مدت کوتاهی ابروها به حالت طبیعی فرم می گیرند. مانند هر عمل زیبایی دیگر، کاشت ابرو نیز نیازمند فرصت و زمان می باشد. پس از گذشت چند روز ابرو ها به حالت طبیعی در آمده و رشد می کنند. امکان رنگ نیز برای آن ها فراهم خواهد بود.

یکی از مهم ترین راه ها برای پیدا کردن پزشک زیبایی مناسب، مشاهده نمونه های کاری اوست همچنین شما می توانید با افرادی که قبلا توسط همان پزشک عمل را انجام داده اند صحبت کنید. این از بهترین راه ها برای کشف مهارت یک پزشک است. با مشاهده سوابق او در فضای مجازی و یا افراد به راحتی می توان این را تشخیص داد.

همچنین یک پزشک زیبایی با اخلاق حرفه ای مناسب، پس از دیدن افراد، به آن ها می گوید که کاندیدای مناسبی برای این عمل هستند یا خیر. برخی از افراد نیازی به کاشت ابرو و یا دیگر عمل های زیبایی ندارند. در این مواقع پزشک زیبایی با تشخیص درست و راهنمایی مناسب، فرد را آگاه می کند.

پزشک زیبایی باید در یک جلسه مشاوره تمامی نکات مهم در این عمل زیبایی را به افراد گوشزد کند. در این صورت افراد با آگاهی کامل خود به انجام این کار تصمیم می گیرند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

مقالات مرتبط
دیدگاه‌ها
افزودن دیدگاه