کلینیک محمدی
خدمات تخصصی کاشت مو و ابرو
سوالات متداول

جدیدترین روش کاشت ابرو

خانم داداشی
1 سال پیش
خواندن 5 دقیقه
14 بازدید
خانه » وبلاگ » عمومی » جدیدترین روش کاشت ابرو

کاشت ابرو در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در سال های گذشته افراد با دیگر روش ها، جای خالی ابرو ها را پر می کردند. اما در سال های اخیر کاشت ابرو طبیعی توانسته جایگزین مناسبی برای این موضوع باشد. در واقع این درمان و عمل زیبایی با موهای مصنوعی صورت نمی گیرد. بلکه تنها با استفاده از موهای خود فرد انجام می شود. با گرفتن موهای طبیعی سر و یا بدن فرد و کاشتن آن در ابرو ها، کاشت ابرو صورت می گیرد. با استفاده از این روش دیگر ابرو ها به حالت طبیعی خود رشد می کنند. نیازی به کشیدن مداد و سایه ابرو نیست. اما این روش درمانی و زیبایی در چند نوع انجام می شود. در این مقاله زیبایی و پزشکی به بررسی جدیدترین روش کاشت ابرو می پردازیم.

جدیدترین روش کاشت ابرو

معرفی جدیدترین روش کاشت ابرو

  • کاشت ابرو به روش FUT و FUE

در روش اف یو ای با استفاده از موهای پشت گوش، کاشت ابرو صورت می گیرد. این روش بسیار متداول و با کیفیت می باشد. در این روش پیوند فولیکول موها به سرعت رخ می دهد. کاشت ابرو به روش FUT و FUE با بی حس کردن موضعی نواحی مورد نظر اتفاق می افتد. در این حالت قسمتی از موهای پشت سر با چاقوی جراحی برداشته می شود. در واقع یک نوار نازک از موها که مناسب کاشت ابرو باشند. موهای برداشته شده باید از سلامت کامل برخوردار باشند. پیش از انجام این عمل پزشک این مورد را بررسی می کند. پس از آن با جدا کردن گرافت های مو، آن را به ناحیه مورد نظر انتقال می دهند. قسمتی از سر که موهای لازم را اهدا کرده، دارای زخم می شود. اما این زخم توسط موهای دیگر که بر روی آن ریخته می شوند، پوشانده خواهد شد.

  • کاشت ابرو به روش FUT

در این روش با برداشتن واحد های مویی، پیوند فولیکولی رخ می دهد. یک قسمت از سر که موهای سالم و مناسب برای پیوند داشته باشد، اهدا کننده خواهد شد. موهای اهدایی دانه دانه برداشته می شوند. سپس به ابرو ها پیوند زده می شوند. این روش برای افرادی که نیاز به گرافت های بیشتری دارند مناسب تر است. در واقع افرادی که به طور کلی در قسمت ابرو ها مویی ندارند می توانند از این روش بهره ببرند.

کاشت ابرو به روش پلاس

با استفاده از بی حسی موضعی این روش صورت می گیرد. پس از معاینه و انجام آزمایش های مورد نیاز، نواحی مناسب به منظور برداشتن فولیکول ها شناسایی می شود. در واقع دستگاه مخصوص پزشکی این عمل را انجام می دهد. فرآیند انجام این کار به این صورت است که دستگاه پزشکی، نواحی دارای فولیکول های مناسب را نشان می دهد. سپس در جلسه ای که پزشک تشخیص می دهد این گرافت های مو، برداشته خواهند شد. این عمل توسط دستگاه پلاس صورت می گیرد. به همین علت این روش را کاشت ابروی پلاس می‌نامند.

هزینه جدیدترین روش های کاشت ابرو

در دهه اخیر با توجه به متداول شدن این عمل، هزینه های مربوطه نیز کاهش یافته است. در واقع کاشت ابرو در سال های اولیه هزینه های بسیار بالاتری را در بر داشت. اما در سال های اخیر به علت تعدد انجام این روش، قیمت های آن هم کاهش یافته است. کاشت ابرو در کلینیک های خصوصی هزینه های متفاوتی دارد. هر کلینیک بسته به موقعیت و پزشک خود هزینه ها را متغیر اعلام می کند. در واقع عمل های زیبایی از دسته عمل هایی هستند که هرگز از یک تعرفه خاص پیروی نمی کنند.

جدیدترین روش کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

مانند هر عمل زیبایی دیگری کاشت ابرو هم در گذر زمان، از متد های جدیدی پیروی می کند. کاشت ابرو برای تمامی افراد مناسب نیست. اما انجام آن هیچ گونه آسیبی در بر ندارد. افرادی که ابرو های کم پشتی دار‌ند و یا در نواحی ابرو دچار ریزش شده‌اند، می‌توانند از کاشت ابرو بهره ببرند. در گذشته که کاشت ابرو در مرحله آزمون و خطا بود، چندان درمان اثر بخشی به همراه نداشت. اما با روش های جدید که در این مقاله به دو نوع متداول آن اشاره کردیم، نتیجه عمل بسیار رضایت بخش می باشد. در روش های جدید به علت برداشتن گرافت های مو و پیوند فولیکولی، موهای ابرو مانند ابرو های طبیعی رشد می کنند.

در واقع پس از انجام این عمل برای مدت کوتاهی ابرو ها کمی ضخیم هستند. چون ناحیه اهدا کننده ابرو، موهای پشت سر فرد هستند. به همین دلیل برای مدتی ضخامت ابرو ها زیاد است. این امر برای بسیاری از افراد خوشایند می باشد. اما پس از مدتی که رشد ابرو ها مانند حالت نرمال شد، ابرو ها کمی نازک تر و طبیعی تر خواهند شد. مانند ابرو های طبیعی افراد، از ضخامتی نرمال و رشدی معمولی برخوردار می شوند. روش های جدید در کاشت ابرو، موجب شده افراد دیگر به دنبال راه های سخت برای به دست آوردن موهای ابروی خود نباشند. چرا که می توانند ابرو های خود را در حالت طبیعی بازیابی کنند.

کلینیک کاشت ابرو به روش جدید

غالبا پزشک های زیبایی با ارتقای خود در هر زمان، روش های جدید در عمل های زیبایی را می آموزند. با این کار آن ها روش های سابق را در کنار روش های جدید دانسته و عملی می کنند. اما یک پزشک زیبایی مناسب علاوه بر تمامی این ها، باید شناخت کافی از فرم صورت افراد داشته باشد. بنابراین انتخاب و یک کلینیک کاشت ابرو معتبر که بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد اهمیت بسیاری دارد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

مقالات مرتبط
دیدگاه‌ها
افزودن دیدگاه